( Lorde - Pure Heroine )

Długo się zastanawiałem nad tym czy tworzyć swoje własne miejsce w internetowej sieci. Wciąż się zastanawiam nad tym, czy jest to właściwe posunięcie z mojej strony. Można by pomyśleć, że jestem jakimś innym typem młodego faceta, któremu nie w głowie sport, Gra o Tron i inne rzeczy. W głowie mi moda, estetyka, pisanie. Czasami napiszę też jakiś tekst do internetowego portalu o modzie, ale to mi nie wystarcza. Chyba zacząłem pragnąć więcej, a ten blog będzie dla mnie połączeniem z rodzinnym krajem, w którym wciąż są moi rodzice, przyjaciele. Pewnie sobie myślicie, że są nieźle nadzianymi ludźmi, skoro wysłali syna na studia poza granice Polski. Ale z biegiem czasu być może niektórzy dostrzegą, że wcale nie jest tak łatwo, jakby się mogło na samym początku wydawać.
Chcę pisać, bo w mojej głowie mieści się pełno obrazów, a każdy z nich posiada historię.

Jestem zwykłym człowiekiem o imieniu Kuba (Jacob). Mam 22 lata i studiuję literaturę angielską w Londynie, a moją ulubioną dzielnicą jest Notting Hill.


13 komentarzy:

  1. Witaj, Jacob czy jak wolisz Kubo. :)
    Nie zamierzam Cię oceniać, ponieważ nie znam Cię na tyle. To dopiero Twój pierwszy wpis, więc...napiszę, że miło Cię będzie poznać. Gdybyś chciał porozmawiać prywatnie (poprzez maila) to chętnie, nie mam nic przeciwko. Mojego maila znajdziesz na moim blogu. Tak czy siak witaj na blogu ;) . Powodzenia,
    http://akfadratprywatnie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. za pierwszy komentarz chyba nie powinienem dziękować, ale chrzanić stereotypy! dziękuję! mi również jest miło Cię poznać i na pewno napiszę na mejla, uwielbiam nawiązywać kontakt z nowymi osobami.

      mogę spytać od czego jesteś uzależniona? czy to po prostu zagadkowy dobór nicku...

      Usuń
    2. A więc lubisz łamać zasady stereotypów :) . W takim razie bardzo proszę! Zatem czekam na kolejnego maila (bo na pierwszy już odpisałam).

      Każdy szczegół ma dla mnie znaczenie. Uważam, że nic się nie dzieje przez przypadek, więc..Uzależniona. Od czego? Książek, muzyki, poniekąd ludzi..

      Usuń
    3. zatem jesteś bardzo kreatywną osobą!

      Usuń
    4. :) Cóż... poniekąd można tak mnie nazwać.

      Usuń
  2. Servus, Kubo!
    Twórz na tym blogu swój własny świat, i nie przejmuj się ludźmi, którzy mają w zwyczaju ocenianie człowieka po kilku słowach, po pierwszym wrażeniu, które zwykle bywa mylne. Odmienność i odstawanie od norm, które narzuca społeczeństwo - czyni kogoś naprawdę wolnym. Możesz być pewien, że z chęcią będę śledzić Twoje poczynania, z takową cichą nadzieją, iż pokażesz mi wszystko, czego jeszcze nie znam - swoimi oczyma.
    Trzymaj się mocno, i pamiętaj - na pewno znajdzie się wielu, którym spodoba się u Ciebie.
    Powodzenia! :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. nie liczę na to, że się komuś spodoba to miejsce, kraj, w którym żyję odkąd poszedłem na studia i to jak go widzę. ten blog jest przede wszystkim dla mnie, lecz nie mniej jednak się cieszę, że przyciągnąłem i zachęciłem tym malutkim powitaniem Ciebie do odwiedzenia mnie i chęci poznania.

      pozdrawiam serdecznie Panno Animo!
      Jacob.

      Usuń
  3. Pisanie bloga jest wspaniałą sprawą, pozwala człowiekowi poznać samego siebie i porozmawiać z ciekawymi ludźmi. Pozory zawsze kształtują nasz świat. Ty studiujesz za granicą, mnie nie stać na wyjazd na wakacje ;p Z chęcią poczytam, co tkwi w Tobie ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. owszem, studiuję za granicą, ale nawet na sam wyjazd do UK sam sobie zarobiłem przez wakacje. co prawda mieszkam u swojej siostry, która jest tam ładnych pare lat, ale fakt iż jestem studentem na jednej z uczelni... osiągnąłem własną pracą i marzeniami. warto marzyć, warto pragnąć. zawsze trzeba pamiętać, że można się stać kim tylko się chce. wszystko w naszych rękach.
      a więc marz, bo marzenia się spełniają!

      Usuń
    2. Oh, zbyt często marze. Czyli mogę wnioskować, że jesteś bardzo ambitny ;) To dobrze. Odpisałam na wiadomość.

      Usuń
    3. to nie ma nic wspólnego z ambicjami. gdybym był tak ambitny zostałbym lekarzem lub prokuratorem! ;)
      marzyłem i dalej to robię.

      Usuń
  4. Witaj w blogosferze Jakubie :) Dobrze, że postanowiłeś stworzyć to miejsce, zobaczysz, że Ci się spodoba. Blogowanie daje dużo radośći! :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję ogromnie za tyle życzliwości i pozdrawiam serdecznie ;)
      Jacob.

      Usuń